SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN MAKAM ZİYARETİ
![23 NİSAN MAKAM ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08095509_57441784_10157174964798926_610345879605346304_n.jpg)
23 NİSAN MAKAM ZİYARETİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. yıl kutlama programı çerçevesinde; Hüseyin Yumuşak Yatılı Bölge Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile birlikte, Kaymakamımız Sayın Ahmet SOLMAZ ı makamında ziyaret ettiler.
İlçemiz Kaymakamı Ahmet SOLMAZ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makam koltuğunu Doğanşar İmam Hatip Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Muhammet Berat Yürük´e devretti. Daha sonra öğrencilerle günün anlam ve önemiyle ilgili kısa bir sohbet yapan Kaymakamımız Ahmet SOLMAZ, ziyarete gelen öğrencilere hediyeler takdim ettikten sonra çeşitli ikramlarda bulunarak bayramlarını kutladı.
![08-05-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_05/k_08095657_57441784_10157174964798926_610345879605346304_n.jpg)
![08-05-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_05/k_08095703_57484981_10157174964723926_4333362650063831040_n_1.jpg)
![08-05-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_05/k_08095708_57484981_10157174964723926_4333362650063831040_n.jpg)