SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Doğanşar da Okuma-Yazma Seferberliği Devam Ediyor.
![Doğanşar da Okuma-Yazma Seferberliği Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/06165026_45527637_10156772703168926_4482671325478912000_n.jpg)
Doğanşar da Okuma-Yazma Seferberliği Devam Ediyor.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendinin başlatmış oldukları Okuma-Yazma Seferberliği kapsamında ilçemizde açılan Okuma-Yazma Kursları tüm hızıyla devam ediyor.. Gerek seferberlik kapsamında gerekse talep edilen tüm zamanlarda okuma-Yazma Kursları müdürlüğümüz bünyesinde yılın her döneminde açılmaktadır.