SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Doğanşar İlçesi Hüseyin Yumuşak YİBO´da sınıflar arası dart turnuvası ve yapılmıştır.
![Doğanşar İlçesi Hüseyin Yumuşak YİBO´da sınıflar arası dart turnuvası ve yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08113822_1.jpg)
Doğanşar İlçemizde Sivas´ta geleceğin sporcularını yetiştirmek amacıyla Sivas Valiliği himayelerinde, ilgili paydaş kurumların destekleriyle hayata geçirilen ´Spor Sivas Projesi´ kapsamında Hüseyin YUMUŞAK yatılı Bölge Ortaokulunda sıniflar arası Dart turnuvası düzenlenmiştir
.