SİVAS DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞANŞAR ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU HİZMETE AÇILDI..

DOĞANŞAR ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU HİZMETE AÇILDI..

DOĞANŞAR ÖĞRETMEN EVİ VE AKŞAM SANAT OKULU HİZMETE AÇILDI..

5 yıldızlı otel konforunda güzel bir öğretmenevi Doğanşar ilçemize kazandırılmıştır.

Öğretmenevi, 4 katlı olup; 25 Oda ve 50 kişinin konaklayabileceği kapasiteye sahiptir. İlçemize ziyarette bulunan, yerli ve yabancı konuklarımız, eğitim için gelen öğretmenlerimiz ve diğer kamu görevlilerimizin nerede kalacağım endişesini ortadan kaldırarak konaklama sorununa çözüm olacaktır.

Doğanşar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda (ASO) yemek alanı ve kafeteryası da mevcuttur. İçerisinde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servisi, çay ve soğuk meşrubatlar, televizyon yayını vatandaşların hizmetine sunulmuş durumdadır.

Fitnıs salonu, Bilardosu ve maç yayınları ile Doğanşar Halkımızın kendini konforda hissedebileceği spor etkinlik alanları da mevcuttur.

Bu ferah mekânda; resmi toplantılar, kokteyller, nişanlar, seminer ve konferanslar, kermes ve sosyal aktiviteler yapılabilecektir.

Öğretmenevi yediden yetmişe her yaş grubuna hizmet verebilecek donanıma sahiptir.

Otellerde bulunan donanım ve ekipmanların tamamına sahip olan Öğretmenevleri kuruluşundan bugüne sadece öğretmenlik mesleği mensuplarına hizmet vermekle değil, tüm vatandaşlara ve hatta yurt dışından gelenlere de hizmet veren bir işlevi yürütmüşler ve halen de bu işleve devam etmektedirler.

Konaklama ve diğer hizmetler açısından da çevredeki öğretmenevleri ve otellere göre çok ekonomiktir. ilgiye, sevgiye, saygıya ve Sosyal yaşam hakkına sahip olan Doğanşar İlçemiz Halkının mutluluğu için Doğanşar Öğretmenevimiz önemli bir rol oynayacaktır.

Sizleri de Doğanşar İlçemizde ki sıcak yuvanıza bekliyoruz...

31-01-202031-01-202031-01-202031-01-202031-01-202031-01-202031-01-2020

Hastane Caddesi Kaymakamlık Binası Kat2 Doğanşar / SİVAS - (346) 881 22 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.