SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Öğretime Hazırız
![Eğitim Öğretime Hazırız](/meb_iys_dosyalar/2019_09/18162653_69752486_10157539983248926_8111297324795297792_n.jpg)
Eğitim Öğretime Hazırız
Doğanşar İlçe Kaymakamımız Sayın Hacı Kerim MERAL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim TAKCI okullarımızı gezerek yeni eğitim öğretim yılı öncesinde yapılan hazırlıkları ve Eğitim-Öğretim çalışmalarını yerinde incelediler. Okul İdarecilerinden bilgiler alan MERAL, öğretmenlerle sohbet edip başarılar diledi.Hüseyin Yumuşak Yatılı Bölge Ortaokulu/ilkokulu ,Doğanşar İmam Hatip Ortaokulu ve Doğanşar Çok Programlı Anadolu Lisesini gezen Sayın Kaymakamımız ve beraberindekiler Okullarımızın hazırlıklarının yapıldığını belirtti.. Öğrencilerimizle sohbet ederek yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.