SİVAS DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas'ta İmam Hatip Okullarının Yöneticilerine Yönelik Aralık Ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Uygulandı.

Sivas'ta İmam Hatip Okullarının Yöneticilerine Yönelik Aralık Ayı Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) Uygulandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda Sivas'ta imam hatip okullarının yöneticilerine yönelik Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) uygulandı. yöneticilerin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şubesi koordinesinde Ülkü İmam Hatip Ortaokulunca düzenlenen YÖGEP Aralık ayı faaliyeti, Covid-19 salgını dolayısıyla online olarak gerçekleştirildi.

Programda İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni İlahiyatçı Yazar Erol Erdoğan ve Sivas Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Dr. Mesut Polatgil tarafından; "İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi" konulu konferans verildi.

Programa il genelindeki imam hatip okullarında görev yapan idareciler katıldı.

24-12-202024-12-202024-12-2020              

 

Hastane Caddesi Kaymakamlık Binası Kat2 Doğanşar / SİVAS - (346) 881 22 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.