SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yiğidolar sahada, Doğanşar'lı Minik Yiğidolar tribünde coştu...
![Yiğidolar sahada, Doğanşar'lı Minik Yiğidolar tribünde coştu...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26101903_8.jpg)
Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor Projesi" kapsamında il merkezi ile Doğanşar dan gelen öğrenciler, Sivasspor-Alanyaspor mücadelesini izledi.
Maç öncesinde Hamidiye Kültür Bahçesi ve kentin tarihi mekanlarını gezerek yakından tanıma fırsatı bulan öğrencilerimiz , İftarlarını ise Meva Kafe Restoranda yaptı. Öğrenciler daha sonra Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ile birlikte DG Sivasspor-Alanyaspor Süper Lig mücadelesini izledi. 90 dakika boyunca yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek olan Minik Yiğidolar, takımlarının 1-0'lık galibiyeti ile büyük sevinç yaşadı. Tüm bu imkanları sağlayan Valimiz Sayın Salih AYHAN beyfendiye ve İl Müdürümüz Ergüven ASLAN bey'e teşekkür ediyoruz.