SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YIL DÖNÜMÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü etkinlikleri , İlçemiz Hükümet Konağı binasında bulunan Atatürk büstünün önüne çelenklerin konulması ile başlayan törene Kaymakamımız Mustafa SERİN , İlçe Jandarma Komutanı Özcan ŞANLI , Belediye Başkanı Necdet Oktay KARAMAN , diğer protokol üyeleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.![İLÇEMİZDE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YIL DÖNÜMÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_03/19152953_DSC_0716.jpg)
İLÇEMİZDE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.YIL DÖNÜMÜ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ