SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olduk..
![Öğrencilerimizin karne heyecanına ortak olduk..](/meb_iys_dosyalar/2022_01/21122617_WhatsApp_Image_2022-01-21_at_12.21.23.jpg)
Kaymakamımız Sayın İbrahim COŞKUNASLAN, ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim TAKCI yarıyıl tatilinin gelmesi ile öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu
Hüseyin Yumuşak Yatılı Bölge okulunu ziyaret eden Kaymakamımız , ilk olarak anasınıfı daha sonra 1. sınıf ve 2.sınıf öğrencilerimizin karnelerini takdim etti. Öğrencilere karne dağıtımı sonrası öğrencilerimiz tebrik eden Kaymakamımız ve İlçe Müdürümüz , çocuklardan yarıyıl tatilini iyi değerlendirmelerini istedi. Programda Kaymakamımız Sayın İbrahim COŞKUNASLAN , öğretmenlerle de bir araya gelerek, bir süre sohbet etti. Sağlıklı Tatiller...#karne