SİVAS
DOĞANŞAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SPOR SİVAS PROJESİ KAPSAMINDA DOĞANŞAR ÇPAL´DE VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR.
![SPOR SİVAS PROJESİ KAPSAMINDA DOĞANŞAR ÇPAL´DE VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08114357_59807732_10157212808378926_1850957864638611456_n.jpg)
SPOR SİVAS PROJESİ KAPSAMINDA DOĞANŞAR ÇPAL´DE VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR.
Doğanşar İlçemizde Sivas´ta geleceğin sporcularını yetiştirmek amacıyla Sivas Valiliği himayelerinde, ilgili paydaş kurumların destekleriyle hayata geçirilen ´Spor Sivas Projesi´ kapsamında Doğansar Cok Programlı Anadolu Lisesinde sıniflar arası Voleybol turnuvası düzenlenmiştir. Müsabakalar sonunda 9 İHL Sınifı 1. Olmuştur.